VII. Hanácká národní výstava Brno, 8. 1. 2012

rozhodčí: M.Václavík, CZ
počet přihlášených psů celkem: 33, z toho 16 psů a 17 fen

 

Hodnocení Jméno psa Rodiče Chovatel/majitel Fotografie
psi - třída mladých
V1, CAJC, BOJ Mr. Maurice Kinglords o: Zauber Ramavan´s
m: Miss Afrodite Kinglords
A.Seppo/I.Vitásková

V2 Mischa P. Bora z Milotiček o: Duvasgardens Perfect Puzzel
m: Fialka Ferka D. Bora z Milotiček
J.Šmrhová/J.Konečná  
V3 Aron Blue Amazing Leon
o: Nando Junior Leo v. Jerichower Land
m: Cessy Severní souhvězdí
I.Homa/I.Homa

V4 Happy Mr. Hart z Leonkovho raja

o: Zherom iz Galkina Gniezda
m: Bianka Lwia Dolina

J.Belanská/I.Koláček  
VD Happy Boy Zielona Cieszynianka o: Skjaergaardens Casino Paddlewheel
m: Rosa Zielona Cieszynianka
D.Rylko/S.Žižková
VD Aarre Roy Amazing Leon o: Nando Junior Leo v. Jerichower Land
m: Cessy Severní souhvězdí
I.Homa/T.+M. Kubicovi
VD Artuš Bella Amicizia o: Fido Nobert
m: Anndy Dante Caro
A.Plášková/A.Plášková

psi - mezitřída
VD1
 
Highlander vom Kloster Lorch o: DJ Bobo Aldibara´s
m: Casino Lady Luck Skjaergaardens
R.Pleibel-Seyffer/J.Lupač

psi - třída otevřená
V1, CAC, NV, BOB Capucino Vanika vom Bauernhof o: Zodiak v. Löwengarten
m: Arin Albron Elenia
H.Vaňková/H.Vaňková

V2, res. CAC Bard od Bezdynky o: Lex Lesní lom
m: Belinda z Vlčkovského údolí
L.Pimek/Z.Švejda  
VD3 Bertino Vanika vom Bauernhof o: Nando v. Nonnenwald
m: Airin Elbron Elenia
H.Vaňková/M.Cupáková  
VD4 Arron Akiroja o: Benji z Osoblažského lesa
m: Akira Ikajava
R.Lhota/V.Guryča  
VD E.... z Alfovy zahrady o: Elvis Matthew Salve Leon
m: Aranka od Katovického jezu
K.Marečková/P.Prokeš  
psi - třída šampionů
V1, CAC Aron From Leo's Home

o: Ukas Löwe v. Osning
 m: Celesta Najmurská cesta

J.Zeman/J.Zeman  
V2, res. CAC Bady od Bezdynky o: Lex Lesní lom
m: Belinda z Vlčkovského údolí
L.Pimek/I.Koláček  
abs. Bergan Bohemia Qwerty o: Tyron v. Dreiburgenland
m: Berga z Leonkovho raja
Š.Dudková/Š.Dudková  

                                                                                            feny - třída dorostu

VN1 Bella Cara President z Merboltic o: Ben Bastien Severní souhvězdí
m: Adelaida z Bechlína
S.Stanková/M.Krupicová  
VN2 Erki Sedmidomky o: Eleocharis Rosaceëen
m: Furry Ann z Alfovy zahrady
P.Novák/P.Novák  
feny - třída mladých
V1, CAJC Celsea od Bezdynky

o:    Carlo vom Zeitschelhof
m:   Belinda z Vlčkovského údolí

L.Pimek/L.Pimek

V2 Ami Amazing Leon o: Nando Junior Leo v. Jerichower Land
m: Cessy Severní souhvězdí
I.Homa/I.Homa  
V3 Agnes Bella Amicizia o: Fido Nobert
m: Anndy Dante Caro
A.Plášková/E.Bejšovcová
VD4 Drina Willy Arcondia o: Pluto Woscany
m: Bel Victoria Arcondia
P.Scavinová/M.Široký  
feny - mezitřída
V1, CAC, NV Cinderella Vanika vom Bauernhof o: Zodiak v. Löwengarten
m: Arin Albron Elenia
H.Vaňková/H.Vaňková

V2, res. CAC Carolline Jökll Galaxy Oss

o: Jökull Löwe von Walhall
m. Bonnie B. Bora z Milotiček

M.Mrázová/M.Pluhovský  
V3

 

Fany Me Dojet o: Benji z Osoblažského lesa
m: Aria v. Benštejn
J.Wimer/J.Wimer

abs.

 

Lea Sisi P. Bora z Milotiček o: Duvasgardens Perfect Puzzel
m: Iris Sulle Orme di Antigua
J.Šmrhová/M.Benešová
feny - třída otevřená
V1, CAC Alexis Tyro Goldenleon o: Tyron v. Dreiburgenland
m: Agátka z Alfovy zahrady
R.Jůzová/R.Jůzová  
V2 Faty Me Dojet o: Benji z Osoblažského lesa
m: Aria v. Benštejn
J.Wimer/J.Wimer  
D Fury Ann Z Alfovy zahrady

o: Majans Zeuss The Star of North
m: Clea Cecila  Sedmidomky

K.Marečková/P.Novák

feny - třída pracovní
V1 Aegina Szafranowa Sfora o: Majan´s Zeuss The Star of North
m: Kim Basinger Ligocka Wataha
M.Jedlinská/J.Zapletalová

feny - třída šampionek
V1, CAC Curie Amad Happy Leon o: Amadeus from Magic Castle
m: Bondie Roy Happy Leon
J.Alešová/J.Alešová  
feny - třída veteránů
V1, BOV Katy Lesní lom

o: Darvin von der Rasenmühle
m: Jessica  Lesní lom

J.Kubová/J.Kubová  
V2 Big Rose Sedmidomky

o: Achát Severozápadní cesta
m: Cairo od Mikulovské hory

P.Novák/P.Novák  

Výsledky jsou bez záruky.
Kopírovat fotografie lze pouze se souhlasem autorky.