Klubová výstava Rakouska/Clubschau ÖCLH

 19.5.2012
rozhodèí: W. Güllix, D, D. Vernon, F, T. Walker, A
poèet pøihlášených psù celkem: 132, z toho 66 psù a 66 fen

 

Hodnocení Jméno psa Rodièe Chovatel/majitel Foto
psi/Rüden/Male
tøída dorostu/Welpenberatung/Baby Class - T.Walker
  Morivo-Manitu Lord of Pelgrims Ring o: Akai-Inou de la Petite Mauve
m: Dronacha Glenna Lass od Usquebaugh
ch: W.Oud
m: A.Antsifrova
 
tøída dorostu/Jüngstenklasse/Puppy Class - T.Walker
N Captain Jack Leoland v. Unterberg o: Lord Löwe v. Gut Eiferslohn
m: Altonastigens Soundless Notes
ch: dr. I.Jenei
m: F.Kropitz
 
N Falco Löwe v. Blumengarten o: Bayron Cavis Leonis
m: Gréti Löwe v. Blumengarten
ch: B.+A.Szakács
m: B.+A.Szakács
 
tøída mladých/Jugendklasse/Youth Class - T.Walker
V1, CAJC,
Juniorský KV
Cool Comebye Nash v. Vietingshof o: Ben Bastien Severní souhvìzdí
m: Fiva´s Jule Janna v. Vietingshof
ch: A.+V.Oettle
m: G.Drescher
V2 Rosaceae Melocactus o: Zorba Ligocka Wataha
m: Rosaceae Belladonna
ch: H.+Y.van Lobenstein
m: B.Elshof
V3 Lionstars White Ice Sapphire o: Lejonklippans Super Sensation
m: Namupalan Dream Lionstar
ch: Y.Vainionpaa
m: B.Kaskov
V4 Namupalan Send Me An Angel o: Kuratassu Heaven
m: Namupalan Be my Dream
ch: S.Korkeakallio
m: S.Korkeakallio
VD Kinglords Mr. Ocean Soul o: Grimyfaces Spunky Pal
m: Kinglords Miss Thelma
ch: A.Seppo
m: A.Seppo
 
VD Lilla Äventyrets Ixion o: Villa Björnebo´s Enjoy Teodor
m: Lilla Äventyrets Capella
ch: P.Hemming
m: P.Hemming
 
VD Djuk v. Nonnenwald o: Veit-Eik v. Ossmannstedter Grund
m: Xena v. Nonnenwald
ch: W.+M.Schellewald
m: G.Sauer+Ch.Büchner
 
VD Fokko v.h. Leonhuuske o: Gibson v. Löwengarten
m: Kalyani-Kirsten v. Welland
ch: B.Elshof
m: L.Strasser
 
D Enjoy Fandango Ginger Heaven o: Ben Bastien Severní souhvìzdí
m: cool Enigma Ginger Heaven
ch: D.Korzeniewska-Speddig
m: I.Ivanova
 
D X-Yxel v. Sissy-Haus o: Gullfaxi Löwe v. Walhall
m: S-Klasse v. Sissy-Haus
ch: M.Kerekes+H.Vida
m: J.-M.Lacroix
 
D Hias v.d. Frankenhöhe o: Ungar Ursus v. Mathiasberg
m: Fly v.d. Frankenhöhe
ch: M.Lutzenberger
m: A.Lutzenberger
 
disq. Enzo v.d. Osnitz o: Arko v. Haus Schlüter
m: Henrike Löwe v. Thüringen
ch: I.Aderhold
m: H.Träger
 
abs. Caruso z Kazimierskej Krainy o: Lionsgate´s Asterix
m: Ines F. Bora z Milotièek
ch: P.Malec
m: A.Kaupere
 
abs. Memicedaïska Zilvester o: Memicedaïska Tristan
m: Memicedaïska Vasja
ch: I.J.Lems
m: Dhr. J.Van de Poel
 
mezitøída/Zwischenklasse/Intermediate Class - D.Vernon
V1, CAC Capucino Vanika v. Bauernhof o: Zodiak v. Löwengarten
m: Arin Albron Elenia
ch: H.Vaòková
m: H.Vaòková
V2, res. CAC Tyron v. Welland o: Kwenobe Balfen Aplin
m: Fiona Fabrice v. Welland
ch: S.Klippel
m: S.Klippel+
M.Schröder
V3 Duero Psia Psota o: Kwenobe Balfen Aplin
m: Otylia Ligocka Wataha

m: J.Herman
V4 King Kuong Docas Lord of Pelgrims Ring o: Baoulé Rooïbos du Bourc d´Or
m: Dronacha Glenna Lass of Usquebaugh
ch: W.Oud
m: W.Oud
V Mischa P. Bora z Milotièek o: Duvasgardens Perfect Puzzel
m: Fialka Ferka D. Bora z Milotièek
ch: J.Šmrhová
m: J.Koneèná
 
V Mischa Löwe v. Zschopautal o: Duvasgardens Perfect Puzzel
m: Inca Löwe v. Zschopautal
ch: E.Schulz
m: E.Schulz
 
VD Garfield Leo v. Illertal o: Unkas Löwe v. Osning
m: Emilia-Cassy Leo v. Illertal
ch: H.+M.Certa
m: N.Ihle
 
VD Mailo v. Dreibergenland o: Jökull Löwe v. Walhall
m: Bayla v. Diemensland
ch: M.Schröder
m: I.Jeschke
 
VD Pflugmacher Felix-Konrad v. Kitzsteinhorn o: Jökull Löwe v. Walhall
m: Lady  Arabella v. Kitzsteinhorn
ch: S.Fesl
m: A.Schuchmann
 
D Asterix Felino v. Putzschneider o: Constantin Zobel v.d. Saualm
m: Nora Cleopatra v. Kitzsteinhorn
ch: F.Stoisser
m: Ing.S.Schlemmer
 
tøída otevøená/Offene Klasse/Open Class - D.Vernon
V1, CAC Proff Löwe v. Blumengarten o: Professor v. Mathiasberg
m: Gréti Löwe v. Blumengarten
ch: B.+A.Szakács
m: B.+A.Szakács
V2, res. CAC Lionscourt Coeur de Lion of Brynarian o: Sylbert Emperor Ridge at Sancholees
m: Altonastigens Esmeralda
ch: S.Springel
m: L.Baldwin
V3 Rosaceeen Eleocharis o: Rosaceae Amaranthus
m: Rosaceeën Dielytra
ch: M.A.Fontijn
m: S.Klippel+
M.Schröder
V4 Rosaceae Juncelles o: Zodiak v. Löwengarten
m: Rosaceae Zea
ch: H.+Y. van Lobenstein
m: H.+Y. van Lobenstein
V Larendo Zolo v. Löwengarten o: Fairytroll´s Zorak Zoran
m: Beluga v. Löwengarten
ch: R.Schale
m: S.Klippel+
M.Schröder
 
V Dancer v.d. Aigner-Obermühle o: Liam v. Mathiasberg
m: Cavatina Löwe v. Walhall
ch: S.Aigner
m: G.Bacher
 
V Dylan du Domaine des Cernets o: Gizmo v. Bilwastein
m: Taika du Nant de Sally
ch: A.Rey
m: D.Baumgarner
 
V Marwin-Hades v.Holzland o: Hades-Apollo v. Holzland
m: Finesse v. Deisterblick
ch: A.Pflugmacher
m: N.Hallek
 
V Rua Soleil Gordon Guinness o: Skjaergaardens Valentine Rua Soleil
m: Rua Soleil Alpen Gold
ch: N.Romanova
m: S.Borodina
 
V Namupalan Don de Finlande o: Voulé du Clos des Grés
m: Namupalan Be My Dream Lemon
ch: S.Korkeakallio
m: M.-L.Bentz
 
V Neo No Limit v.d. Landwehr o: Carlo v. Zeitschelhof
m: Jakima v.d. Landwehr
ch: G.Tebarth
m: A.+S.Leischke
 
V Orion Duke v. Kitzsteinhorn o: Uras Löwe v. Osning
m: Lady Arabella v. Kitzsteinhorn
ch: S.Fessl
m: M.Raberger
 
V Jack v.d. Boxmühle o: Hektor v.d. Boxmühle
m: Hjalmthrimul Löwe v. Walhall
ch: fam. Kirsch
m: M.Stramer
 
VD Centurion Psia Psota o: Juhaszvari Kedves Baldur
m: Aurora Psia Psota
ch: P.Fraczek
m: J.Herman
 
VD Ungar Ursus v. Mathiasberg o: Dragongardens Privete Dancer
m: Kingle´s Diamond
ch: M.Nytrai+L.Meszaros
m: A.Lutzenberger
 
VD Bruce Diego v. Watzekwald o: Ungar Ursus v. Mathiasberg
m: Chimera v. Schloss Rio
ch: A.Gallob
m: H.Novy
 
VD Sisco v. Welland o: Kairo Löwe v. Blumengarten
m: Isis v. Welland
ch: S.Klippel
m: I.+G.Köppe
 
VD Booster CM Goldlöwe v. Tyrol o: Uras Löwe v. Osning
m: Nagybobanya Vajkal Vichy Veher Zoki
ch: T.Eppensteiner+T.Walker
m: dr.G.La Roche
 
VD Rua Soleil Destiny Gift o: Unkas Löwe v. Osning
m: Rua Soleil Kart Nuar
ch: N.Romanova
m: Y.Petrukhina
 
VD Bravenheart CO Goldlöwe v. Tyrol o: Uras Löwe v. Osning
m: Nagybobanya Vajkal Vichy Veher Zoki
ch: T.Eppensteiner+T.Walker
m: K.+T.Saetre
 
VD Unico v. Goldenen Vlies o: Dustin v. Wittringer Wald
m: Queeny v. Goldenen Vlies
ch: T.+R.Pollinger
m: L.Strasser
 
abs. Lenny P. Bora z Milotièek o: Duvasgardens Perfect Puzzel
m: Iris Sulle Orme di Antigua
ch: J.Šmrhová
m: J.Stoláø
 
abs. Leo Aureus Astrum Sirius o: Knokandos Lord Nelson
m: Berljon Scelta per Leo Aureus
ch: A.Qader
m: Dr.M.Kalnberza-Brante
 
abs. Onyx Flamenco v.d. Saualm o: Dragongardens Privete Dancer
m: Domina Akira v.d. Saualm
ch: C.+R.Opriessnig
m: Ing. H.Peier
 
 tøída šampionù/Championklasse/Champion Class - D.Vernon
V1, CAC, KV Namupalan Toivon Hurmuri o: Fabulous Nex Hope av Eirabelstone
m: Namupalan La Primavera
ch: S.Korkeakallio
m: M.Roine
V2, res. CAC Amicus Optimus Antonius o: Loveliens Guns n´Roses of Barney
m: Leijonahovin Donna Diana
ch: B.K.Kaskov
m: N.Kuharskaya
V3 Báró Diamant v. Bergen o: Professor v. Mathiasberg
m: Cecília Löwe v. Blumengarten
ch: J.Bence
m: B.+A.Szakács
V4 Knokando´s Qmp Quincy Red o: Team Lion´s Cavan Cooper
m: Knokando´s Donna Leia Loire
ch: R.Lintonsson
m: R.Lintonsson
V Charaid v.d. Aigner-Obermühle o: Dragongardens Private Dancer
m: Apanaci v.d. Aigner-Obermühle
ch: S.Sebastian
m: L.Zahnd
 
V Zherom iz Galkina Gnezda o: Baylion Swiss Lukas
m: Ann´s Lion Blue Angel
ch: G.D.Karavaytseva
m: I.Ivanova
 
V Skjaergaardens Valentine Rua Soleil o: Skjaergaardens Harley Low Rider
m: Skjaergaardens Warm Indien Red
ch: T.Mosby
m: N.Romanova
 
V Baxter v. Löwenzahn o: Uras Löwe v. Osning
m: Die Emma v.d. Wetterspitze
ch: K.Blumberg
m: U.+S.Spies
 
V Dante v. Dreiburgenland o: Dario Ensson bohemia
m: Amidale Löwe v. Walhall
ch: M.Schröder
m: J.Kirják
 
VD Ivo Ltd. Edition v.d. Landwehr o: Toledo v. Löwengarten
m: Fiana "made in Hüll" v.d. Landwehr
ch: G.Tebarth
m: A.+S.Leischke
 
abs. Liongate´s Asterix o: Freid is Gay av Eirabelstone
m: Leonberget´z Santa Maria Tex Mex
ch: M.Alfredsen
m: m: Dr.M.Kalnberza-Brante
 
abs. Ullises Nasza Duma o: Boston Gulli Galaxy Oss
m: Ulawna Ligocka Wataha
ch: I.Kwiatkowska
m: M.Snopek
 
feny/Hündinnen/Female
tøída dorostu/Welpenberatung/Baby Class - T.Walker
  Nagybobanya H´Ibolya Ruby o: Jack v.d. Boxmühle
m: Nagybobanya Vilag Bajnok Becsi Kisiklik
ch: M.Stramer
m: S.Grimshaw
  Nagybobanya H´szeretet Elsa o: Jack v.d. Boxmühle
m: Nagybobanya Vilag Bajnok Becsi Kisiklik
ch: M.Stramer
m: M.Jephcott
  Yzra-Fumia v. Rötelbach o: Kwenobe Balfen Aplin
m: Morena-Baira v. Kitzsteinhorn
ch: T.Koller
m: T.Koller
  Meralan-Manora Lady of Pilgrims Ring o: Akai-Inou de la Petite Mauve
m: Dronacha Glenna Lass of Usquebaugh
ch: W.Oud
m: W.Oud

tøída dorostu/Jüngstenklasse/Puppy Class - T.Walker

  Hungarian Pearl Aphrodite Venus o: Dante v. dreibergenland
m: Kohegyi Kincse Kleo
ch: Z.Demeterne-Hajdu
m: IBagosi
 
  Kiramoon-Amanda dite Geisha o: Forest Leo v. Jerichower Land
m: Khaimas Saturday Autum
ch: S.Vorsaa
m: J.Cuny
 
  Spice Girl Layla v.d. Bachtalen o: Skjaergardens PS I Love You
m: Kim Kylie v.d. Bachtalen
ch: S.Zimmerli
m: S.Zimmerli
  Ida v. Schloss Rio o: Ungar Ursus v. Mathiasberg
m: Finny v. Schloss Rio
ch: A.Lutzenberger
m: G.Sikorski
 
tøída mladých/Jugendklasse/Youth Class - W.Güllix
V1, CAJC,
JunKV
Kinglords Miss Ionic Crystal o: Jellonaaman Hot´N Dream
m: Angel v. Benstejn
ch: A.Seppo
m: A.Seppo
V2 Dorka Löwe v. Blumengarten o: Wotan v. Mathiasberg
m: Jessyka Löwe v. Blumengarten
ch: B.+A.Szakács
m: B.+A.Szakács
V3 Rosaceae Nonnea o: Rosaceae Amaranthus
m: Fjalar v. Löwengarten
ch: H.+Y. van Lobenstein
m: H.Wagenaar-De Ruijter
V4 Femke v.h. Leonhuuske o: Gibson v. Löwengarten
m: Kalyani Kirsten v. Welland
ch: B.+M.Elshof
m: B.Elshof
V Cool Min Dre Gava v. Vientingshof o: Ben Bastien Severní souhvìzdí
m: Fiva´s Jule Janna v. Vietingshof
ch: A.+V.Oettle
m: A.Bremon
 
V Hummel v.d. Frankenhöhe o: Ungar Ursus v. Mathiasberg
m: Fly v.d. Frankenhöhe
ch: M.Lutzenberger
m: D.Gehrmann
 
V Qalligeneia Löwe v. Walhall o: Iwan v.d. Boxmühle
m: Kostbera Löwe v. Walhall
ch: Y.Natterer
m: Y.Natterer
 
V Lhukana-Lufara Lady of Pilgrims Ring o: Barton Oceane du Clos des Tzars de Montagne
m: Kimaciboa´s Bo Derek
ch: W.Oud
m: W.Oud
 
VD Tayrin-Lucia Leo v. Jerichower Land o: Fiva´s Jascha Janna v. Vietingshof
m: Leijonahovin Donna Lucia
ch: K.Kirsch
m: K.+O.Zirnstein
 
VD Xclusively Ella v. Sissy-Haus o: Gullfaxi Löwe v. Walhall
m: S-Klasse v. Sissy-Haus
ch: M.Kerekes+H.Vida
m: A.Prötsch
 
VD Belina v. Ortenburger Land o: Rosaceeen Eleocharis
m: Adriana v. Ortenburger Land
ch: J.Schreck
m: W.Steininger
 
VD Pink Power v.d. Landwehr o: Heron v. Löwengarten
m: Jakima v.d. Landwehr
ch: G.+N.Tebarth
m: B.Elshof
 
abs. Darcy Löwe v. Blumengarten o: Wotan v. Mathiasberg
m: Jassyka Löwe v. Blumengarten
ch: B.+A.Szakács
m: I.Bagosi
 
abs. Arletta de Golden Heriett o: Bud Spencer Member of the Leogang
m: Heristt C. Bora z Milotièek
ch: H.Novotná
M.K.Novotný
 
abs. Fausta Pannonia Domus Corona o: Jack v.d. Boxmühle
m: Nagybobanya Vilag Bajnok Becsi Kisiklik
ch: W.F.Kroon-Dekker
m: M.Stramer
 
mezitøída/Zwischenklasse/Intermediate Class - W.Güllix
V1, CAC,
KV, BOB
Namupalan Shake My Melon o: Jellonaaman Touch´n Shake
m: Namupalan Golden Wish
ch: S.Korkeakallio
m: S.Korkeakallio
V2, res. CAC Idis v. Eichbüel o: Prinz Poldi v. Rossbach
m: Ejamba v. Eichbüel
ch: K.Walder
m: K.Walder + I.Angst
V3 Rua Soleil Eva from Harstadt o: Slattvika´s Northern Nico
m: Kalambaka´s Invisible Ingrid
ch: N.Romanova
m: N.Romanova
V4 Phaidra-Persephone Löwe v. Walhall o: Kairo Löwe v. Blumengarten
m: Geidriful Löwe v. Walhall
ch: Y.Natterer
m: Y.Natterer
V Cynthia Faye v. Watzekwald o: Ungar Ursus v. Mathiasberg
m: Alina Caprice v. Watzekwald
ch: A.Gallob
m: A.Gallob
 
V Pika-Persephone Löwe v. Walhall o: Kairo Löwe v. Blumengarten
m: Geidriful Löwe v. Walhall
ch: Y.Natterer
m: K.Hampl
 
V Paula-Enya v. Holzland o: Rosaceae Eleocharis
m: Enya v.d. Frankenhöhe
ch: A.Pflumacher
m: A.Pflumacher
 
V Quana-Lana v.d. Bachtalen o: Akai-Inou de la Petite Mauve
m: Kim-Kylie v.d. Bachtalen
ch: S.Zimmerli
m: S.Zimmerli
 
VD Cindarella Vanika v. Bauernhof o: Zodiak v. Löwengarten
m: Arin Albron Elenia
ch: H.Vaòková
m: H.Vaòková
 
VD Gloria v. Zeitschelhof o: Gainsborough v. Equitania
m: Celine v. Zeitschelhof
ch: E.Zeitschel
m: K.+O.Zirnstein
 
D Kimmy v.d. Mooreiche o: Freelander van Het Laurierenhof
m: Josephine v.d. Mooreiche
ch: S.Damm
m: E.Schulz
 
tøída otevøená/Offene Klasse/Open Class - W.Güllix
V1, CAC Angel Kingdom Surprise Queen of Hearts o: Rua Soleil Imagine Breeze
m: Skjaergardens Halloween Boogie Wogie
ch: Z.+P.Molnár-Werner
m: N.Romanova
V2, res. CAC Zir Ozzys´s Pretty Women v. Tulips o: Rosaceae Amaranthus
m: Zir Ozzy´s Staying Alive
ch: C.Undebeck
m: H.+Y. van Lobenstein
V3 Rosaceeen Elytrigia o: Rosaceae Amaranthus
m: Rosaceeén Dielytra
ch: Y. van Lobenstein
m: D.Wagenaar
V4 Layana Zola v. Löwengarten o: Fairytrolls Zorak Zoran
m: Beluga v. Löwengarten
ch: R.Schale
m: S.Klippel+M.Schröder
V Donatella v.d. Drachenburg o: Forest Leo vom Jerichower Land
m: Aida Prinzessin v. d. Drachenburg
 
ch: I.Born
m: I.Born
 
V Koivuleijonan Babitschka Bernice o: Prinz-Poldi v. Rossbach
m: Namupalan Anja Avarakatse
ch: S.Crivelli
m: S.Crivelli
 
V Daï-Kissou du Domaine de la Noyaraye o: Akai-Inou de la Petite Mauve
m: Bianca du Nant de Sally
ch: J.Cuny
m: J.Cuny
 
V Lilla Äventyrets Daphne o: Teamaides Klark Kent
m: Sjö Björnens Äventyr
ch: P.Hemming
m: P.Hemming
 
V Uschka Di Lutzi v. Rötelbach o: Jijbenthent Joepy van Woscany
m: Padrona-Yeica v. Rötelbach
m: T.Koller
m: T.Herger
 
V Leodania´s Cacharel Noa at Vinkasse o: Jadoble Zoef Zoef Toeter
m: Leodania´s Hera Goddess of Birth
ch: R.Plesner
m: M.Jephcott
 
V Unique v. Sissy-Haus o: Zafir v. Löwengarten
m: Neverending-Story v. Sissy Haus
ch: M.Kerekes + J.Vida
m: M.Kerekes + J.Vida
 
V Vanilia v. Sissy-Haus o: Kansas v. Welland
m: S-Klasse v. Sissy-Haus
ch: M.Kerekes + J.Vida
m: M.Kiraly
 
V Knokando´s Schwedish Rossette o: Knokando´s Lord Nelson
m: Knokando´s Kärlek Till Montalcino
ch: R.Lintonsson
m: R.Lintonsson
 
V Larin-Enya v. Holzland o: Jökull Löwe v. Walhall
m: Enya v.d. Frankenhöhe
ch: A.Pflugmacher
m: A.Pflugmacher
 
V Aylin z Paskovského panství o: Aramis Lony z Vyšehoøovic
m: Apolenka Žluté srdce
ch: M.Batková
m: V.Podzemná
 
V Lionscourt Belisana o: Niklas v. Löwengarten
m: Altonastigens Esmeralda
ch: I.Farnestam
m: S.Springel
 
V Tessa v. Rossbach o: Jökull Löwe v. Walhall
m: Olma v. Rossbach
ch: M.Wolf
m: M.Wolf
 
VD Nikita Foli v.d. Saualm o: Kansas v. Welland
m: Chrisa Zanta v.d. Saualm
ch: C.Opriessing
m: R.Hofmann
 
VD Adriana v. Ortenburger Land o: Dario Ensson Bohemia
m: Idbangabia Löwe v. Walhall
ch: J.Schreck
m: J.Schreck
 
tøída šampionek/Championklasse/Champion Class - W.Güllix
V1, CAC Amicus Optimus Agrippina o: Loveliens Guns n´Roses of Barney
m: Leijonahovin Donna Diana
ch: B.K.Kaskov
m: N.Kuharskaya
V2, res. CAC Fjalar v. Löwengarten o: Zodiak v. Löwengarten
m: Skjaergaardens Crunchi Macadamia
ch: R.Schale
m: H.+Y. van Lobenstein
V3 S-Klasse v. Sissy-Haus o: Skjaergaardens Cool Indigo
m: Gaia v. Sissy-Haus
ch: M.Kerekes + J.Vida
m: M.Kerekes + J.Vida
V4 Callas de la Legendes du Chene o: Furundales Akilles v. Lion
m: Tchae des Neuf Grains d´Or
ch: A.Bremond
m: M.Esperonnier
V Neverending-Story v. Sissy-Haus o: Kinglords Mr. DeSevres
m: Inka v. Sissy-Haus
ch: M.Kerekes + J.Vida
m: M.Kerekes + J.Vida
V Knokando´s Winter in Salinas o: Kwenobe Balfen Shiku
m: Knokando´s Lady Neuchatel
ch: R.Lintonsson
m: R.Lintonsson

 

V Heriett C. Bora z Milotièek o: Cimba Welf v. Cueva de Leones
m: Cácorka H. Bora z Milotièek
ch: J.Šmrhová
m: K.Novotný
 
V Husarka C. Bora z Milotièek o: Cimba Welf v. Cueva de Leones
m: Cácorka H. Bora z Milotièek
ch: J.Šmrhová
m: J.Šmrhová
V Orisa Emelie v.d. Bachtalen o: Forest Leo v.d. Jerichower Land
m: Jannty-Jill v.d. Bachtalen
ch: S.Zimmerli
m: S.Zimmerli
 
tøída veteránek/Veteranenklasse/ - T.Walker
V1,
Veteransieger,
Nejstarší veterán
Eowyn Löwe v. Walhall
*10.10.2003
o: Ilsaru Simba v. Knauersbach
m: Almathea Löwe v. Walhall
ch: Y.Nattere
m: M.+J.Betschart
V2 Sjö Björnens Äventyr
*24.8.2003
o: Lejonlands Ärlige Gideon
m: Sjö Björnens Panthera
ch: A.-Ch.Sultan
m: P.Hemming
V3 Emma Löwe v. Sauerland
*27.10.2002
o: Filou v. Roten Schopf
m: Brandy Löwe v. Sauerland
ch: CH.+M.Mörchen
m: I.Born
VD4 Rhupy-Ranzanza v.d. Kleinen Seen
*9.1.2002
o: Alteheul Grandduc Ukkepuk
m: Orella v.d. Kleinen See
ch: J.Klehr
m: M.Stramer

Výsledky jsou bez záruky, zdroj osobní zápisky z výstavy.
Kopírovat fotografie lze pouze se souhlasem autorky.


        

Vysvìtlivky:
V = výborná, vorzüglich, excelent
SG = velmi dobrá, sehr gut, very good
G = dobrá, gut, good